Перейти до вмісту

СТАТУТ DEWSCOTS ЗІ ЗБОРУ КОШТІВ

Дарувальники

Донори мають право бути впевненими, що їхні донати будуть використані для цілей, для яких вони були передані. Dewscots поважає права донорів бути поінформованими про причини, для яких Dewscots збирає кошти; бути поінформованим про те, як використовуються їхні пожертвування; а також видаляти їхні імена зі списків розсилки або баз даних, якщо цього вимагається.

 Використання пожертв

Збираючи кошти, Dewscots точно опише свою діяльність та потреби. Політика та практика Dewscots гарантує, що будь-які отримані пожертви будуть використані виключно для подальшої місії Dewscots. Якщо пожертвування здійснюються на певну мету, прохання донора буде задоволено. Якщо Dewscots запрошує широку громадськість зробити пожертви на конкретну справу, то Dewscots матиме план для подолання будь-яких недоліків чи надлишків.

 Розкриття інформації

Донори мають право бути поінформованими про статус і повноваження тих, хто збирає пожертвування; наприклад, донори будуть проінформовані, якщо збирачі коштів є співробітниками організації або сторонніми агентами.

 Організаційна незалежність

Dewscots фіксуватиме та публікує у річному звіті та звіті про річні рахунки деталі окремих подарунків, включаючи подарунки в натуральній формі; де Dewscots вважає, що ці подарунки можуть бути витлумачені як потенційні впливи на незалежність прийняття рішень організацією. Хоча Dewscots не зобов’язана приймати анонімні пожертви, якщо донор вимагає анонімності, це буде дотримано, якщо пожертва буде прийнята, однак інші деталі подарунку будуть записані та опубліковані (таким чином, щоб зберегти анонімність).

 Сторонні організації, що займаються збором коштів

Dewscots намагатиметься забезпечити, щоб будь-які пожертви, які вимагаються опосередковано, наприклад, через агентів третьої сторони, вимагалися та отримували у повній відповідності з власними стандартами та практикою Dewscots. Як правило, це буде предметом письмової угоди між сторонами.

 Волонтерські фандрейзери

Управління збору коштів Dewscots має забезпечити наявність політики щодо її діяльності із залученням волонтерів, включаючи стосунки та спілкування з волонтерами та спосіб управління волонтерами.

 Скарги щодо збору коштів та процедура зворотного зв’язку

Dewscots має процедури, які дозволяють зацікавленим сторонам повідомляти нас про свої побажання, коментарі та скарги щодо збору коштів. Ці процедури включають системи, які гарантують, що на всі зворотні зв’язки (зокрема, на будь-які скарги) реагують і розглядаються протягом визначеного терміну. Запити чи скарги громадськості чи донорів щодо збору коштів, у першу чергу, слід адресувати безпосередньо спеціалісту з комунікацій Ольга Касьянова: dewscots@gmail.com

 Фінансовий контроль

Процедури внутрішнього фінансового контролю Dewscots забезпечують ефективне використання всіх коштів та мінімізують ризик нецільового використання коштів. Dewscots дотримується принципів передової практики фінансового менеджменту. Річний звіт та звіт про річні рахунки є у вільному доступі для громадськості.

  

Людські ресурси

Політика Dewscots щодо людських ресурсів повністю відповідає відповідним національним та міжнародним трудовим нормам. Ці політики спрямовані на застосування передового досвіду щодо прав працівників і волонтерів, а також здоров’я та безпеки на роботі.

 

Рівність

Dewscots прагне зробити рівність центральним для нашого існування та діяльності, заохочуючи та інтегруючи рівність та різноманітність на всіх рівнях нашої організації та демонструючи цю прихильність на місцевому, національному та глобальному рівні. Dewscots дотримується законодавства про рівність і не буде терпіти дискримінацію в будь-якій формі.

 

Статут Dewscots

Виписка з державного реєстру України

Ваш відгук